Photogallery by Bogusław Światek | Fotografia jest moją pasją od wielu lat oraz spełnieniem marzeń z dzieciństwa. Jankes

Z zimowego letargu

Nadszedł już czas aby obudzić się z zimowego letargu.

Po krótkiej kilkumiesięcznej drzemce wraz z Negatywnym kolegą Jokerem wybraliśmy się na krótki spacer brzegiem potoku Kłopotnica.  Był to raczej sprzętowy rekonesans, co by było gdyby niż plener fotograficzny więc zdjęć godnych pokazania też nie ma zbyt wiele.

:)

Zachęcam do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Do zobaczenia na leśnych bezdrożach.

Ps.
Przede wszystkim to dziękuję Wam za komentarze.
Szkoda tylko,  że tak mało jest tych bezpośrednich, krytycznych bo to one są najbardziej budujące i te cenię najbardziej.
Co do czasów, to jak już wspominał nie był to typowy plener, a raczej test sprzętu i parametrów aby w piękny słoneczny dzień móc fotografować na czasach powyżej 10 sekund , stąd maziaje na wodzie i szumy.
Poniekąd udało się to osiągnąć więc temat naturalnych mazów, smug i temu podobnych zapewne niebawem powróci na moją stronę.


pixelstats trackingpixel
Share and Enjoy:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Google Buzz
  • Wykop

Napisano 9 komentarze do tego artykułu

Karola napisał:
04/23/2012

bardzo ładna galeria :)

Darek napisał:
04/23/2012

Hejka, subiektywnie rzecz biorąc – skróciłbym nieco czas ekspozycji, bo woda nie wygląda naturalnie, ale kadry fajne jak to z Folusza. Słyszałem, że spotkaliście mojego kolegę Grzegorza z Jasła. Świat jest mały :D

Jankes napisał:
04/23/2012

Karola :) w końcu jest na niej Twoja pięknota :)

Jankes napisał:
04/23/2012

Darku, przy okazji pozdrów Grzegorza :) bo w ferworze walki z przyrodą zapomnieliśmy się wymienić namiarami na siebie :)

Grzegorz napisał:
04/23/2012

Heh, przypadkiem tu trafiłem … dziękuje za pozdrowienia ;-) Zafascynowani otaczającą nas przyrodą faktycznie zapomnieliśmy się wymienić namiarami, a szkoda bo być może udałoby się kiedyś zorganizować jakiś wspólny plener.

Jankes napisał:
04/24/2012

Witam Grzegorz, poniżej Jasła ginę jak ciotka w Czechach więc z mila chęcią wybiorę się w Twoje okolice :)

Dziękuje za powyższe komentarze :)

Ivona napisał:
04/24/2012

“Dobrze jest, jeśli poranną chandrę możemy rozgłaskać na mruczącym kocie.” ,,,,tak samo patrzac na Twoje zdjecia Bogus :) Ale tak jak napisal Darek, woda nie wyglada naturalnie ,,,lecz to Ty robiles foto i moze takie mialo byc, to tylko Ty wiesz ;)
Pozdrawiam ! :)

Ps. Odnosnie zimowego letargu – czas najwyzszy obudzic Misia :-P chyba za dlugo spal,,,, :)

Rafał napisał:
04/27/2012

ja bym ją jeszcze bardziej rozmył!! :) )
Osobiście bardzo lubię zdjęcia wody na bardzo dłuugich czasach. Z wody powstaje wtedy wręcz taka mgiełka ;)

Pejzaż ma wiele odmian, w tym i taką, która nie odzwierciedla rzeczywistości, tylko zamysł twórcy. Jeśli ktoś wypuszcza całą serię zdjęć z mocno rozmytą wodą, to znaczy że to nie przez przypadek ;)

Trzeba tylko na przepalenia uważać :D
I refleksy (polar potrzebny)

dreamingplace napisał:
05/02/2012

Fajnie jest zobaczyć jak przyroda budzi się po tylu zimnych miesiącach:) nie znam się, ale podoba mi się tak rozmyta woda, sam potok jest bardzo malowniczy, żałuję że nie widziałam go na żywo. Kolory na piątym zdjęciu bardzo mi pasują, pozdrawiam:)

Napisz komentarz